Sbírka / Adopce píšťaly

Od drobných dárců po patrony

Na královský nástroj může přispět každý podle svých možností. Od drobných dárců po velké sponzory.
Ti, kdo darují částku přesahující 2 000 Kč, mohou adoptovat konkrétní píšťalu. Jakmile bude známa přesná podoba nástroje, najdete zde interaktivní plán jednotlivých píšťal. Pak už bude stačit vybrat tu vaši a po pár kliknutích se stát jejím patronem.
Každý patron získá pamětní zlacenou brož v podobě píšťaly a zápis do knihy dárců.

Každého patrona (tedy toho, kdo daruje více než 2000 Kč) prosíme o vyplnění kontaktního formuláře, abychom ho mohli informovat o tom, že je již možné adoptovat konkrétní píšťalu. Získané údaje uchováme v souladu s GDPR a využijeme pouze pro avizovaný účel.

Kontaktní formulář

QR kód pro platbu v elektronickém bankovnictví

Své příspěvky v libovolné výši můžete posílat na transparentní účet 5200247/0100

AKTUÁLNÍ STAV TRANSPARENTNÍHO ÚČTU

Na základě právního titulu čl. 6/1a,e GDPR jsou osobní údaje dárců zpracovány a zveřejněny v rámci transparentního účtu v rozsahu: datum poskytnutí příspěvku (daru), jméno, příjmení poskytovatele příspěvku (daru), částka, bankovní symboly, zpráva pro příjemce. Poskytnutím finančních prostředků subjekt (dárce) souhlasí se zveřejněním výše uvedených osobních údajů.
Více o ochraně osobních údajů »

Správcem získaných údajů (v délce trvání do 12 měsíců po oficiálním ukončení sbírky) je Filharmonie Brno, příspěvková organizace. V dotazníku prosím zvolte podle vašich preferenci e-mail nebo telefon, abychom vás mohli kontaktovat pro zaslání zaslání brože.